III Ogólnopolskim Sympozjum Doktorantów Socjologii 

Szanowni Państwo,

w imieniu komitetu organizacyjnego, mam przyjemność poinformować o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na III Ogólnopolskim Sympozjum Doktorantów Socjologii Na barkach olbrzymów oraz ponowić zaproszenie Państwa do udziału w obradach, które odbędą się w dn. 19‑20 marca 2018 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania będzie znaczenie dziedzictwa naukowego w dzisiejszej socjologii, które pozostało nam po wielkich autorytetach myśli społecznej.

Sympozjum służy wymianie myśli młodych naukowców, którzy pod okiem profesorów z całej Polski mają możliwość przedstawić swój dorobek badawczy. Jest to doskonała okazja zarówno do uczynienia pierwszych kroków w spotkaniach konferencyjnych jak i do weryfikacji efektów swoich dotychczasowych przedsięwzięć naukowych. Przyjazna atmosfera i towarzystwo innych doktorantów sprzyja twórczej wymianie myśli i poglądów.

Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do dnia 26 lutego 2018 r. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami Sympozjum – jego formą, wymaganiami, tegoroczną tematyką – przedstawionymi w załączniku do niniejszej wiadomości.

Formularz zgłoszeniowy

Informacja o konferencji

W razie ewentualnych pytań, zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,
Katarzyna Frączek